
Modell LV A címről Lucky Miner Bányászat sha-256 Algoritmus a maximális hashrate 3 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 50W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Villamosenergia | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| profit | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Gyártó | Lucky Miner |
| Modell | LV |
| Más néven is ismert | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Feloldás | May 2026 |
| Méret | 109 x 99 x 45mm |
| súly | 370g |
| Zajszint | 38db |
| hatalom | 50W |
| Interfész | WiFi 2.4G |
| Hőmérséklet | 5 - 45 °C |
| Páratartalom | 5 - 95 % |